Ročníky: 201520142013

sobota 7. září 2013

kino Nadsklepí

/ Svět plný příležitostí

Vyhrajte vstupenku ve foto soutěži

02. 07. 2013

Ukažte svou kreativitu a vyhrajte vstupenky na TEDxKroměříž! Zúčastněte se jednoduché fotografické soutěže. Těšíme se na vaše vizuální počiny. 

Budeme-li hledat společnou vlastnost našich řečníků, u všech narazíme na určitou formu kreativity. Což je důležitá vlastnost pro vytváření věcí, činností a nápadů, které mohou druhé inspirovat. Věříme, že velká část našich příznivců dokáže svou kreativitu ukázat ostatním. Proto jsme pro vás připravili možnost fotograficky vyjádřit (v duchu naší konference), co pro vás znamená příležitost.

A abyste měli pořádnou motivaci, budeme soutěžit. Máte totiž další z možností vyhrát lístky na naši konferenci. Co proto budete muset udělat? Je to jednoduché, pošlete nám jednu (nebo dvě) vlastnoručně vyfocenou fotografii, na které znázorníte, co pro vás znamená PŘÍLEŽITOST. Fantazii se meze nekladou ;) Ze soutěžních fotografií náš tým vybere tři nejlepší, které oceníme. Odměnu ale získají také ti nejaktivnější, kteří fotky pošlou nejrychleji – mezi prvními deseti.

 

Pravidla soutěže:

1) Téma fotografické soutěže je: Co pro vás znamená „PŘÍLEŽITOST“?
2) Každý se může zúčastnit maximálně se 2 soutěžními fotografiemi
3) Fotografie zašlete na info@tedxkromeriz.cz ve formátech JPG, PNG do 2. 8. 2013, 20:00
4) Fotografie obsahující nevhodný obsah budou ze soutěže automaticky vyloučeny
5) Z fotografií vybere tým organizátorů TEDxKroměříž 3 výherce, kteří budou oceněni výše uvedenými cenami. Vyhlášení se uskuteční 3. 8. 2013 od 20:00 v Café Matiné.
6) Zapojením do soutěže souhlasíte, že v případě výhry bude Vaše fotografie zveřejněna facebookovém profilu a webových stránkách konference TEDxKroměříž

 

Výhry:

  1. místo: 100 % sleva na vstupné

  2. místo: 75 % sleva na vstupné

  3. místo: 50 % sleva na vstupné

Prvních 10 účastníků soutěže, kteří nevyhrají jednu ze tří výše uvedených hlavních cen, od nás dostane poukaz na slevu 20 % ze vstupného.  


This independent TEDx event is operated under license from TED.